Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko – premiera

Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko

Masz tak czasami w listopadzie, że dużo szarych dni nie pozwala uwolnić myśli od jednego tematu? Na takie dni mam dodatkową porcję dobrego humoru. Nie powiem, że lektura „Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko” może rywalizować porcją ulubionej przekąski, ale ma szansę poprawić Ci humor i nie ma zbyt wielu kalorii 😉

Scott Adams zaliczył w swoim życiu całą masę porażek – dotyczących pracy w korporacji, wynalazków, inwestycji i otwarcia dwóch restauracji. Jakim więc cudem w ciągu kilku lat z nieszczęsnego pracownika biurowego stał się twórcą Dilberta, jednego z najbardziej znanych komiksów na świecie?

Scott zdradza wypracowane przez siebie strategie, dzięki którym zaprasza porażkę do swojego życia. Pozwala jej się rozgościć, by następnie bez skrupułów całkowicie opróżnić jej kieszenie. W tej zabawnej, aczkolwiek szczerej relacji z życia pełnego porażek Scott wyjawia niezwykłe zdarzenia, które nadały mu impet na drodze do sukcesu.

Książka Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko błyskotliwie wplata humorystyczny akcent w poważne lekcje życiowe. Jednocześnie torując czytelnikom drogę do ich własnego sukcesu.

Jak mówi Scott Adams:

Wszystko, czego pragniesz od życia, bulgocze w tej wielkiej kadzi zwanej porażką. Cała sztuka polega na tym, by wydobyć z niej to, co dobre.

Książkę możesz kupić tutaj: jakwygrac.com

Podobno szczęście sprzyja przygotowanym, daj szansę szczęściu 🙂

Fascynującej lektury.

Ps. Prawdopodobnie jest to jedyna biało-czerwona książka amerykańskiego autora, tym bardziej warto 😉

Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko
Jak przegrać prawie wszystko i wyjść z tego zwycięsko